167 NOK brutto/h

Przy wykładaniu towaru bez języka fizyczna praca Norwegia dla par w sklepie od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2022 22:38

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Norwegii przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie od zaraz dla par w sklepie na terenie Oslo. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w  charakterze pracownika sklepu wielkopowierzchniowego;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • wykładanie produktów na półki oraz wykonywanie prac porządkowych, aktualizowanie cen itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • odpowiedzialność;
  • brak nałogów;
  • zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • norweska umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • pracę w systemie na 3 zmiany;
  • płatne zakwaterowanie;
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie językowym;
  • zapoznanie z zadaniami;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę dla par.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: nw/s03/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-norwegia-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-wykladanie-towaru-oslo/

ID ogłoszenia: 983624dee629de49