do uzgodnienia

Remonty od zaraz praca w Norwegii na budowie bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2017 02:53

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie od zaraz w Oslo dla budowlańców bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach budynków.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań przy remontach i wykończeniach domów oraz mieszkań
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się układaniem płytek i kafelków

Wymagania:

  • posiadanie wykształcenia kierunkowego lub wieloletnie doświadczenie jako kafelkarz
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie norweskiego numeru personalnego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • dobre zarobki zgodne ze standardami obowiązującymi w Norwegii
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • wsparcie w znalezieniu miejsca do zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz referencjami na adres:

biuro@cba-eu.com z dopiskiem “Kafelkarz – imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/kafelkarz-praca-w-norwegii-na-budowie-przy-wykonczeniach-remontach-oslo/

ID ogłoszenia: 6059b8694d8f290