od 126 NOK brutto/h

Sezonowa praca Norwegia bez języka przy zbiorach truskawek od czerwca 2021 w Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2021 23:50

Od czerwca 2021 do podjęcia sezonowa praca w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie w Drammen bez znajomości języka przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Drammen

Wynagrodzenie: od 126 NOK brutto na godz. + dodatek urlopowy.

Start: od czerwca 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek polowych.

Wymagania:

  • doświadczenie przy zbiorach truskawek albo przy innych pracach polowych;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • możliwość wykonywania pracy przy różnych temperaturach;
  • brak uzależnień;
  • bezkonfliktowość;
  • uczciwość;
  • sumienne, odpowiedzialne i dokładne wykonywanie zadań;
  • posiadanie polskiego obywatelstwa;
  • przynajmniej 19 lat;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • praca odbywa się pod zadaszeniem;
  • minimum 37,5 godz. pracy w tygodniu;
  • możliwość otrzymania atrakcyjnych premii;
  • zapewnione wewnętrzne przejazdy;
  • dobrze wyposażona kantyna z dostępem do Internetu;
  • możliwość korzystania ze służbowych samochodów w wolnym czasie;
  • zakwaterowanie w cenie 130 NOK na dzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: work@ekebergmyhrene.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-czerwiec-2021-drammen/

ID ogłoszenia: 8366094095bef02f