min. 115 NOK brutto/h

Sezonowa praca Norwegia bez języka zbiory kapusty od zaraz w Hoppestad 2021

  • Miasto lub region: Hoppestad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 października 2021 19:12

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Norwegii bez języka. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym na terenie Hoppestad przy zbiorach kapusty. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca przeważnie na polu, gdzie zadaniem będzie zbieranie warzyw kapustnych oraz dyni;
  • wykonywanie prac pomocniczych pod koniec listopada, czyli porządkowanie terenu oraz sortowanie warzyw itp.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w Norwegii;
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego albo norweskiego;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • dostępność od zaraz nawet do końca listopada 2021;
  • możliwość podjęcia pracy w wymiarze około 200 godzin albo więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • po pierwszym tygodniu będzie możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-zbiory-kapusty-w-hoppestad/

ID ogłoszenia: 123617a90d485e37