akord

Sezonowa praca Norwegia bez znajomości języka zbiór borówek Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 czerwca 2017 01:48

Propozycja sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach borówek. Możliwość zatrudnienia na plantacji w Jessheim od sierpnia dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Jessheim, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: stawka akordowa, od 100 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie owoców borówki amerykańskiej

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia
  • dużą zaletą będzie własne auto
  • dobra kondycja i wytrzymałość
  • zdolności manualne
  • delikatne i ostrożne obrywanie owoców
  • odpowiedzialność i pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie od sierpnia na 5 tygodni
  • pracę na podstawie norweskiej umowy
  • wsparcie w organizacji transportu do Norwegii
  • darmowe zakwaterowanie w domkach kempingowych dla osób wyrabiających normy dzienne zbiorów

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-norwegii-od-sierpnia-przy-zbiorach-borowek-jessheim/

ID ogłoszenia: 43659497e19d6099

4 komentarze na “Sezonowa praca Norwegia bez znajomości języka zbiór borówek Jessheim”

  1. Witam chcialbym pracowac przy zbiorze borowki mamyvdoswiadczenie w tej pracy kilkuletnie znamy jezyk angielski w stopniu dobrym +48536581783

  2. Irka 345 na 8 lipca 2017 @ 08:28

    Dwie osoby do pracy z doświadczeniem

  3. Irka 345 na 9 lipca 2017 @ 22:55

    Jesteśmy zainteresowane 2 osoby z doświadczeniem.pozdrawiam

  4. KarolinaBernatowicz na 12 lipca 2017 @ 12:47

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt.
    e-mail: karolinabernatowicz1@op.pl
    tel: 791 156 440