akord

Sezonowa praca Norwegia bez języka zbiory jabłek od zaraz wakacje 2017 Hamar

  • Miasto lub region: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 03:47

Od zaraz praca w Norwegii na wakacje przy zbiorach jabłek i gruszek. Zatrudnienie dla studentów w gospodarstwie sadowniczym z Hamar na wakacje bez języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Hamar, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zarobki: praca na akord, nie mniej niż 115 NOK za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca w sadzie będzie polegała na zrywaniu jabłek i gruszek do skrzynek oraz odstawianiu ich do załadunku
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie owoców, które spadły z drzew do oddzielnych pojemników

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w zbiorach owoców
  • gotowość do pracy przy zmiennej pogodzie
  • brak uzależnień
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w domkach letniskowych z dostępem do kuchni i łazienki
  • atrakcyjne zarobki zależne od zbiorów
  • możliwość dojazdu do sklepów
  • pracę na wakacje dla studentów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

norwayexpress@mail-me.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-jablek-sierpien-2017-w-hamar-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 3815977c355157c7

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Norwegia bez języka zbiory jabłek od zaraz wakacje 2017 Hamar”

  1. Witam serdecznie
    Jestem bardzo zainteresowana pracą
    Obecnie przebywam w Ottestad
    Moj nr tel-799891877