akord

Sezonowa praca Norwegia zbiory truskawek Magnor 2017 bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 23:44

Propozycja zatrudnienia przy zbiorach truskawek od czerwca 2017. Sezonowa praca w Norwegii na plantacji z Magnor dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Magnor, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od czerwca 2017

Płaca: stawka akordowa, około 25 – 30 NOK za kilogram owoców

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest ręczne zbieranie owoców na polu lub w tunelu

Wymagania:

  • własna odzież na każde warunki pogodowe
  • mile widziane doświadczenie
  • brak uzależnień
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • gotowość przyjazdu do Norwegii własnym samochodem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na sezon 2017
  • zakwaterowanie płatne 80 NOK dziennie za osobę
  • legalne zatrudnienie od czerwca

Aplikacja:

Zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres:

apaczkowski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-zbiory-truskawek-od-czerwca-2017-magnor/

ID ogłoszenia: 7458ebd883163f8

4 komentarze na “Sezonowa praca Norwegia zbiory truskawek Magnor 2017 bez znajomości języka”

  1. Witam,

    Jestem zainteresowana ofertą. Jestem osobą młodą, żwawą, chętną do pracy. Mam doświadczenie przy zbiorach owoców, język angielski znam na poziomie średniozaawansowanym.
    Proszę o kontakt na adres email domi.sierkowska@gmail.com lub numer telefonu +48607215197

  2. Bartłomiej na 9 maja 2017 @ 20:02

    Witam,

    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy, biegle posługuję się językiem angielskim, jestem skrupulatny i dokładny. Numer kontaktowy: 600644995.

    Pozdrawiam

  3. moniadegirmen na 24 maja 2017 @ 11:09

    Dzień dobry. Razem z kolegą jesteśmy zainteresowani praca u państwa. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Prosimy o kontakt moniadegirmen@wp.pl lub pod numerem telefonu 698461068

  4. Winogrodzki na 26 maja 2017 @ 22:01

    Witam!

    Dwóch młodych studentów szuka pracy od zaraz. Kontakt: winogrodzkia@gmail.com ,
    j.j.wnorowski@gmail.com . Ang: B2