akord

Bez języka Norwegia praca sezonowa dla studentów zbiory czereśni 2017 Notodden

  • Miasto lub region: Notodden
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 01:10

Aktualnie prowadzimy rekrutację pracowników do zbiorów czereśni od lipca 2017 w Notodden. Sezonowa praca w Norwegii dla studentów bez znajomości języka na okres około 6 tygodni.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Notodden, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od lipca 2017

Czas trwania umowy: około 6 tygodni

Wynagrodzenie: praca na akord, około 30-35 NOK za kilogram

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbiorach czereśni na plantacji
  • zadania będą odbywały się bez względu na warunki pogodowe, także na wysokości – przy pomocy drabiny i chwytaka

Wymagania:

  • dyspozycyjność od lipca
  • zaletą będzie własne auto
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie przy zbiorach

Oferujemy:

  • zatrudnienie możliwe dla grup i par
  • pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • zakwaterowanie w domkach letniskowych w cenie 120 NOK za dobę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

seasonal-worker@post.com z dopiskiem “zbiory czereśni Notodden 2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-studentow-sezonowa-praca-norwegia-od-lipca-przy-zbiorach-czeresni-notodden/

ID ogłoszenia: 11588c8a9763090

3 komentarze na “Bez języka Norwegia praca sezonowa dla studentów zbiory czereśni 2017 Notodden”

  1. Wraz z partnerką bylibyśmy chętni, wymagania spełniamy.
    Ja 18 lat, ona 16 lat, proszę o kontakt 607878844

  2. Witam, wysyłałem maila z CV ale widze ze dalej nie została odczytana. Chciałbym wiedziec czy kiedy mozna liczyc na kontakt lub dalsze informacje:)

  3. Czy osoby niepełnoletnie mają szans na zatrudnienie ?