stawki akordowe 25 NOK za kg

Sezonowa praca Norwegia dla studentów przy zbiorach truskawek Magnor 2015

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 15:17

Oferta sezonowej pracy w Norwegii dla 4 studentów bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Mganor dla grup przy zbiorach owoców-truskawek na plantacji.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Norwegia, Magnor
Wynagrodzenie: stawki akordowe w wysokości 25 NOK za zebrany kilogram
Start: od czerwca
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
Praca polega na ręcznym zbiorze truskawek rosnących na plantacji.

Wymagania:
– konieczne jest zabranie ze sobą odzieży nieprzemakalnej oraz obuwia
– język angielski będzie pomocny podczas wyjazdu
– doświadczenie przy zbiorach truskawek
– przyjazd samochodem jest konieczny
– siła fizyczna, duża motywacja
-wyrobienie norm dziennych

Oferujemy:
– wynagrodzenie akordowe około 25 NOK za kilogram
– zatrudnienie dla 4 osób
– pracę również dla grup
– miejsce do zamieszkania w domkach wieloosobowych w cenie 80 NOK za dzień
– zamieszkanie oddalone 7 km od miejsca pracy
– przyjazne środowisko pracy
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Obywa się przez wysłanie zgłoszenia na maila: apaczkowski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/wakacyjna-sezonowa-oferta-pracy-w-norwegii-przy-zbiorze-truskawek-czerwiec-2015-magnor/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa prosimy o zachowanie ostrożności przy aplikowaniu na powyższe stanowisko. W przypadku próby nadużycia lub wyłudzenia prosimy o pilny kontakt z administracją strony. Prosimy pamiętać aby nie wpłacać żadnych pieniędzy za pośrednictwo lub zakwaterowanie.
Administracja

ID ogłoszenia: 9005534ce1d31e1c

6 komentarzy na “Sezonowa praca Norwegia dla studentów przy zbiorach truskawek Magnor 2015”

  1. Mateusz i Patrycja na 21 kwietnia 2015 @ 14:47

    Witam jestesmy bardzo zainteresowani Panska oferta pracy przy zbiorach. Mamy (24 i 23 lata) bardzo energiczni, bez nałogow, z wielkim zaangazowaniem do pracy. Posiadamy doświadczenie w zbiorach, zbieraliśmy jagody w Szwecji.

  2. Witam.

    Nazywam sie Piotr, wraz z moim przyjacielem szukam pracy za granica, na okres wakacyjny. Obaj jestesmy studentami posiadamy wlasny transport, jestesmy sumienni, odpowiedzialni i sprawni fizyczne a do tego poslugujemy sie jezykiem angielski w stopniu komunikatywny. Bardzo zalezalo by nam na znalezieniu pracy, liczymy na pozytywne rozpatrzenie podania. Prosimy Panstwa o kontakt, wrazie potrzeby wyslemy CV.
    Pozdrawiam

    Piotr Kłósek
    E-mail: piotrek.piecia006@gmail.com

  3. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem pracowita, sumienna i punktualna. Proszę o kontakt.

  4. Dzień dobry
    Ja i moja koleżanka jesteśmy bardzo chętne do podjęcia danej pracy
    Jesteśmy osobami sumiennymi, odpowiedzialnymi, nie boimy się pracy fizycznej
    Bardzo proszę o kontakt!

  5. Robert12 na 16 maja 2015 @ 17:16

    Witam, 3 osoby w wieku 19-21 lat z doswiadczeniem w pracy za granica, jezyk angielski komunikatywny(dogadamy sie na kazdy temat) jesteśmy silni fizycznie, zdeterminowani oraz pracowici, żadna praca nam nie straszna.

    tel- 730 522 738

    mail: tonik888@o2.pl

  6. Witam,
    Razem z dwójką kolegów jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Jesteśmy silnymi, wytrzymałymi, dobrze zorganizowanymi mężczyznami w wieku 18,19,19. Posiadamy własne auto wiec dojazd do miejsca pracy nie będzie problemem. W każdym momencie możemy wysłać nasze CV na e-mail kontaktowy.