od 100 NOK na godz.

Sezonowa praca Norwegia od lipca 2019 przy zbiorach borówki bez języka Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 03:06

Do podjęcia od lipca sezonowa praca w Norwegii na wakacje 2019 przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie w Jessheim bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: od 100 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • sezonowa praca, która ma charakter fizyczny, a polega na ręcznym zbieraniu borówki amerykańskiej z upraw polowych.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność na 5 tygodni od lipca 2019;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę na 5 tygodni od lipca 2019;
  • solidnego pracodawcę;
  • norweską umowę tymczasową;
  • pracę za pośrednictwem agencji pośredniczącej;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych, ale żeby z niego skorzystać, pracownik musi wyrabiać normy godzinowe.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem opcji: „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-lipca-norwegia-praca-sezonowa-2019-przy-zbiorach-borowki-dla-studentow-na-wakacje-jessheim/

ID ogłoszenia: 6725d0252e4c5959

2 komentarze na “Sezonowa praca Norwegia od lipca 2019 przy zbiorach borówki bez języka Jessheim”

  1. praca borówki amerykańskie Jessheim na 3 lipca 2019 @ 22:13

    Witam, jestem chętna do pracy wraz z koleżanką byłaby możliwość przyjęcia?

  2. APLIKACJA na 7 lipca 2019 @ 13:38

    Witam, jestem zainteresowany ogłoszeniem. Wskazana strona do aplikacji jest niedostępna. Proszę o kontakt.