110-150 NOK/h brutto

Sezonowa praca Norwegia 2018 od zaraz przy zbiorach truskawek bez języka Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 00:10

Dostępna od zaraz zatrudnienie 2018 bez języka w gospodarstwie z Lillehammer dla studentów. Oferta pracy w Norwegii na wakacje przy zbiorach truskawek, malin i borówek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Lillehammer, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: stawka akordowa, nie mniej niż 110 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 12-14

Opis stanowiska:

  • praca na plantacji będzie polegała na ręcznym zbieraniu początkowo truskawek, następnie malin i borówek

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • dobra kondycja
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach holenderskich z dostępem do kuchni i łazienki
  • pracę tymczasową

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z informacją o doświadczeniu, znajomości języka oraz dyspozycjach na adres:

michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-od-zaraz-bez-jezyka-zbiory-owocow-miekkich-lillehammer/

ID ogłoszenia: 6965b40bde2638c3

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Sezonowa praca Norwegia 2018 od zaraz przy zbiorach truskawek bez języka Lillehammer”

  1. Jestem zainteresowana, proszę o kontakt na mail.

  2. jestem zainteresowany. 2 osoby od 3 wrzesnia. prosze o kontakt na email lub po nr. tel 791080354