180 NOK na godz.

Sezonowa praca Norwegia od zaraz w leśnictwie przy choinkach bez języka Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 00:13

Pracodawca z Trondheim szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2019 w leśnictwie przy choinkach bez znajomości języka dla pracowników sezonowych.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 180 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ścinanie oraz pakowanie choinek;
  • praca na świeżym powietrzu w szkółce leśnej;
  • załadowywanie choinek na samochód dostawczy oraz wykonywanie zadań porządkowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna, sprawność, wytrzymałość;
  • zaletą będzie znajomość języków obcych – angielski, niemiecki albo norweski;
  • rzetelność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • atutem będzie status ucznia bądź studenta.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem;
  • zatrudnienie od zaraz do połowy grudnia 2019;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • minimum 40 godzin pracy w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z podaniem podstawowych informacji o sobie, stopniu znajomości języka oraz doświadczeniu należy przesłać na adres: norwayexpress@fastmail.fm

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/lesnictwo-norwegia-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-choinkach-bez-jezyka-trondheim-2019/

ID ogłoszenia: 1365db55230e322d