125-145 NOK/h brutto

Sezonowa praca Norwegia 2017 od zaraz zbiory jabłek, gruszek, śliwek bez języka Hafslo

  • Miasto lub region: Hafslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 23:10

Propozycja sezonowej pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnimy w sadzie z Hafslo przy zbiorach jabłek, gruszek, śliwek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Halsfo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 125 NOK za godzinę brutto dla osób korzystających z zakwaterowania na miejscu oraz 145 NOK dla pracowników z własnym zamieszkaniem

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie oraz pakowanie jabłek, gruszek i śliwek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • brak uzależnień
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będzie własne auto
  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie w sprawach formalnych
  • dobre zarobki
  • zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z dopiskiem “Zbiory jabłek, śliwek i gruszek, Hafslo 2017” na adres:

seasonal-worker@post.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-2017-przy-zbiorach-jablek-gruszek-sliwek-hafslo/

ID ogłoszenia: 704599eed15a378e

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Norwegia 2017 od zaraz zbiory jabłek, gruszek, śliwek bez języka Hafslo”

  1. Robert i Artur na 18 lipca 2018 @ 17:28

    Jestem zainteresowany wraz z kolega praca ktora jest opisana powyżej;) pozdrawiam Robert i Artur.