do ustalenia

Sezonowa praca Norwegia w ogrodnictwie dla ogrodnika bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2014 03:21

Poszukujemy ogrodnika bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta sezonowa ze Stavanger w ogrodnictwie przy pielęgnacji terenów zielonych. Pracodawca wymaga od pracownika posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna, w której pracownik jest odpowiedzialny za pielęgnowanie terenów zielonych. Zatrudniony będzie kosić trawę, grabić liście, podcinać krzewy i trawniki.

Wymagania:
– doświadczenie w pracach ogrodniczych jest wymagane
– dobra znajomość języka angielskiego
– referencje z poprzednich stanowisk
– umiejętność zorganizowania sobie czasu pracy
– osoba odpowiedzialnie podchodząca do zadań
– punktualność, samodyscyplina

Oferujemy:
– wdrożenie w system firmy
– pomoc w razie pytań
– brak ukrytych kosztów podczas aplikacji
– oferujemy darmowy transport wewnętrzny
– zdobycie dodatkowym kwalifikacji
– szkolenie BHP

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: www.dobra.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-norwegii-ogrodnik-przy-pielegnacji-zieleni-stavanger/

ID ogłoszenia: 649544c1bad11ca0

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Sezonowa praca Norwegia w ogrodnictwie dla ogrodnika bez języka Stavanger”

  1. Błażej31 na 10 marca 2015 @ 19:58

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam niezbędne kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w ogrodnictwie, w kraju i za granicą.
    Obsługuje maszyny rolnicze i ogrodnicze.

    Proszę o kontakt drogą e-mail.

  2. Grzegorz Botor na 7 kwietnia 2016 @ 20:08

    Witam jestem zainteresowany powyzsza oferta . Mam wieloletnie doswiadczenie w pielegnacji ogrodow. Pielegnacja terenow zielonych , budowanie/przebudowa przydomowych ogrodow, sadzenie roslin, obsluga maszyn ogrodniczych. Prosze o kontakt 00447516075489 Grzegorz