129,15 NOK na godz.

Sezonowa praca w Norwegii bez języka przy zbiorach malin od zaraz 2022 Innvik

  • Miasto lub region: Innvik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lipca 2022 20:28

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz na plantacji Innvik przy zbiorach owoców malin. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Innvik.

Wynagrodzenie: 129,15 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie malin;
  • praca na plantacji.

Wymagania:

  • wiek maksymalnie 35 lat – mile widziani studenci;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz do końca sierpnia/początek września;
  • pracę przez 6 dni w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe + bonusy od zebranych kilogramów malin;
  • odpłatne zakwaterowanie na terenie farmy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 485 381 10337

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-malin-dam-sezonowa-prace-w-norwegii-bez-jezyka-od-lipca-2022-w-innvik/

ID ogłoszenia: 21762c5a0cdd6f51