od 115 NOK brutto/h

Sezonowa praca w Norwegii bez języka zbiory truskawek i malin 2021 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2021 23:25

Przy zbiorach truskawek i malin do podjęcia od czerwca 2021 sezonowa praca w Norwegii. Zatrudnienie w Lillehammer bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord – min. 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: około 12 – 15.

Zadania na stanowisku:

  • praca na plantacji, gdzie zadaniem będzie ręczne zbieranie owoców miękkich;
  • najpierw truskawki, a potem maliny, borówki i jeżyny

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do końca sierpnia 2021 – ewentualnie początek września;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego – prysznice i toalety są w osobnym budynku (około 100 – 150 metrów od domków).

Aplikacja:

Zgłoszenia z opisem swojego doświadczenia, poziomem znajomości języka i doświadczeniem należy wysyłać na adres e-mail:

michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-bez-jezyka-przy-zbiorach-malin-truskawek-2021-w-lillehammer/

ID ogłoszenia: 15660a66b183e13a