nie mniej niż 100 NOK /h

Sezonowa praca w Norwegii na wakacje przy zbiorze borówki 2019 bez języka Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 21:06

Na wakacje sezonowa praca w Norwegii przy zbiorze borówki. Oferta z Jessheim bez znajomości języka i aktualna od sierpnia 2019. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: nie mniej niż 100 NOK na godzinę.

Start: od sierpnia 2019 roku.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne zbieranie borówki amerykańskiej na plantacji.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od sierpnia 2019 na 5 tygodni;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysokie zdolności manualne.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie poprzez agencję pracy;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatne na miejscu w domkach kempingowych, ale żeby skorzystać z darmowego lokum, konieczne jest wypracowanie norm godzinowych/dziennych;
  • umowę sezonową na 5 tygodni.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: https://www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z zaznaczeniem opcji: „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-sierpnia-na-wakacje-2019-sezonowa-praca-norwegia-przy-zbiorze-borowki-jessheim/

ID ogłoszenia: 5245c4a029a3e906

Linki sponsorowane

8 komentarzy na “Sezonowa praca w Norwegii na wakacje przy zbiorze borówki 2019 bez języka Jessheim”

  1. jestem zainteresowany

  2. Jestem zainteresowana. A nie mogę znaleźć formularza

  3. Witam jestem zainteresowana

  4. Jestem zainteresowany na 22 lutego 2019 @ 22:48

    Witam jestem zainteredowany to praco 505903380

  5. Witam,

    Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt: 511 01 90 83.

    Pozdrawiam,
    agata janiec

  6. Zbigniew na 12 marca 2019 @ 16:28

    Jestem zainteresowany pracą od poczatku sierpnia na 5 tygodni w zbiorze borówki amerykanskiej

  7. Jestem zainteresowany praca na 5 tygodni w sierpniu zbior borówek moj numer 608213106