na akord NOK

Sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach truskawek bez języka czerwiec 2019 na plantacji Magnor

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2019 19:50

Propozycja sezonowej pracy w Norwegii, bez znajomości języka przy zbiorach truskawek na plantacji. Oferta z Magnor aktualna od zaraz – czerwiec 2019. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: na akord (minimum 110 NOK brutto na godz.).

Start: od czerwca 2019.

Liczba miejsc: około 25.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudniony pracownik będzie zbierał truskawki na polu oraz w tunelach;
  • do obowiązków będzie należało również sortowanie zebranych owoców.

Wymagania:

  • miele widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • własna odzież nieprzemakalna oraz dobre obuwie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalną umowę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 80 NOK na dobę od osoby w domkach typu holenderskiego.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod adresem e-mail: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-na-wakacje-2019-przy-zbiorach-truskawek-dla-studentow-plantacja-w-magnor/

ID ogłoszenia: 6165cebadfd8aceb

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach truskawek bez języka czerwiec 2019 na plantacji Magnor”

  1. Marek i Daniel na 29 maja 2019 @ 00:23

    Witam,
    Razem z moim kolegą Danielem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Na miesiąc czerwiec 2019r.
    Proszę o kontakt mailowy.

    Pozdrawiamy.