145 NOK brutto/h

Sezonowa praca w Norwegii od zaraz, jako pomocnik w rolnictwie bez języka Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2019 02:16

Z bezpłatnym zakwaterowaniem sezonowa praca w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Moss od zaraz jako pomocnik w rolnictwie. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pomocnik w rolnictwie.

Lokalizacja: Moss.

Wynagrodzenie: 145 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbieraniu owoców, warzyw, obsługiwaniu urządzeń oraz sprzętów rolniczych i przy opiece nad trzodą chlewną;
  • wykonywanie na bieżąco innych prac, np. prace konserwatorskie.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność współpracowania w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zmotywowanie;
  • samodyscyplina;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie w sezonie 2019;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonym domu mieszkalnym.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z zaznaczeniem opcji:„Pomocnik w gospodarstwie rolnym Moss”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-2019-pomocnik-w-rolnictwie-bez-jezyka-od-zaraz-moss/

ID ogłoszenia: 6985d6d3bc570e71

5 komentarzy na “Sezonowa praca w Norwegii od zaraz, jako pomocnik w rolnictwie bez języka Moss”

  1. Mateusz Grabowiecki na 5 września 2019 @ 12:13

    Witam serdecznie,
    Jesten zaintefesowany praca.
    Prosze o kontakt telefoniczny lub e mail
    697731334

  2. Proszę o kontakt

  3. Witam byłbym zainteresowany oferta proszę o kontakt 789105490

  4. Proszę o kontakt 517172200

  5. Proszę o kontakt +48606743258