do ustalenia

Spawacz TIG, MIG, MAG do pracy w Norwegii od zaraz w Bergen i innych lokalizacjach

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2020 16:46

M.in. na terenie miasta Bergen dostępna do podjęcia od zaraz praca w Norwegii w branży przemysłowej na stanowisku spawacza TIG, MIG lub MAG. Konieczne posiadanie ważnych certyfikatów!

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Norwegia – różne lokalizacje min Bergen
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – spawalnictwo
uprawnienia TIG ( czarna stal F1, F2, F3, F4). MIG lub MAG – prosimy o wypisanie ważnych certyfikatów w cv
samodzielność w pracy,
dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Wymagania:
Minimum 2 letnie, udokumentowane doświadczenie w zawodzie
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
mile widziane wcześniejsze doświadczenie w Norwegii

Obowiązki:
spawanie i montaż elementów
Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
230 NOK/godzinę (ok. 114 zł z godzinę) Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie – 5000 NOK miesięcznie
pracodawca pokrywa koszt przelotu

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “spawacz Norwegia”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 2865e1256aab29db

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Spawacz TIG, MIG, MAG do pracy w Norwegii od zaraz w Bergen i innych lokalizacjach”

  1. Adam Walczy na 22 maja 2020 @ 03:48

    Praca w norwegii.witam posiadam certyfikat na tig, MiG czarna stal i stał nierdzewna aktualnie mieszkam w Bergen , język angielski bardzo dobry 609466654