od 155 NOK/h

Sprzątanie domów i mieszkań Norwegia praca w Oslo od zaraz z j. angielskim 2021

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2021 00:04

Zatrudnienie w Oslo dla sprzątaczy-sprzątaczek z językiem angielskim. Aktualna od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 155 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie samodzielnie przemieszczał się pomiędzy lokalizacjami oraz sprzątał domy i mieszkania;
  • pracodawca zawsze stara się (na ile to możliwe) przydzielać stałe zlecenia i klientów;
  • do zadań będzie należało: mycie podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzu, szorowanie brodzików itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • wysoka kultura osobista;
  • schludność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaangażowane, solidne i sumienne wypełnianie zadań;
  • rzetelność;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie, płatne do 10 dnia każdego kolejnego miesiąca;
  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość wzięcia udziału w płatnym kursie języka norweskiego w cenie 1000 NOK na mc, a dla najlepszych kursantów będą upusty;
  • szkolenie pracownicze;
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy;
  • pracę u stałych klientów;
  • dla chętnych płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

beata-norwegia@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-z-jezykiem-angielskim-oslo-2021/

ID ogłoszenia: 945ff4c0d3b6254