do uzgodnienia

Sprzątanie domów i mieszkań praca Norwegia dla kobiet z językiem angielskim Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2016 23:57

Poszukujemy kobiet ze znajomością angielskiego do podjęcia pracy w Norwegii przy kompleksowym sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta z Jessheim z możliwością skorzystania z zamieszkania odpłatnego, zorganizowanego przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Jessheim, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • całkowite sprzątanie oraz porządkowanie domów i mieszkań, są to zlecenia stałe oraz jednorazowe
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się typowymi zadaniami wykonywanymi ręcznie i za pomocą maszyn

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – język norweski nie jest konieczny
  • wysoka kondycja fizyczna
  • profesjonalizm, dokładność
  • sprawne tempo
  • dużą zaletą będzie posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • gotowość i chęć wyjazdu na stałe do Norwegii
  • mile widziane osoby w pełni mobilne z własnymi samochodami
  • możliwość pracy w elastycznych godzinach

Zapewniamy:

  • zorganizowanie lub pośrednictwo w zapewnieniu zamieszkania odpłatnego
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz uczciwe zarobki
  • dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie wiadomości e-mail na adres kontaktowy.

Adres: honorataryfa@wp.pl

W wiadomości prosimy NIE załączać CV a napisać kilka słów na swój temat.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-dla-kobiet-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 95857234e432c62c

Linki sponsorowane