156,60 NOK brutto/h

Sprzątanie domów z językiem angielskim dam pracę w Norwegii od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2021 21:54

Zatrudnienie we Fredrikstad z językiem angielskim dla sprzątaczek. Do podjęcia od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • całościowe sprzątanie domów, mieszkań i apartamentów oraz dbanie o porządek;
  • praca odbywa się zgodnie z wymaganiami klientów;
  • przeważnie są to regularne oraz stałe zlecenia, a czasami jest tylko coś dodatkowo;
  • możliwe będzie również sprzątanie strychów, garaży, mycie okien itp. (zadania te są lepiej płatne).

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • pełna samodzielność;
  • odpowiedzialność;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • dyskrecja oraz empatia;
  • przyjazne nastawienie do pracy i ludzi;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • elastyczny grafik;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc od osoby;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę przelewem na konto.

Aplikacja:

Zgłoszenia (mogą być bez CV, gdyż wystarczy napisać coś o sobie) prosimy kierować na adres e-mail:

malwinar83@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-z-jezykiem-angielskim-fredrikstad-2021/

ID ogłoszenia: 7986116c13784d00