145 NOK/h brutto

Sprzątanie mieszkań od zaraz praca w Norwegii 2017 z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 03:43

Możliwość podjęcia zatrudnienia przy sprzątaniu domów z językiem angielskim na terenie Stavanger. Praca w Norwegii od zaraz dla kobiet z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: sprzątaczka

Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 145 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu domów i mieszkań na zlecenie
  • zadania będą wykonywane zgodnie z życzeniem klienta w domach o różnej wielkości

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • możliwość podjęcia pracy w trybie natychmiastowym
  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia fizycznej pracy
  • status osoby niekaranej
  • dobre nastawienie i otwartość

Oferujemy:

  • darmowe miejsce do zamieszkania
  • bardzo dobre zarobki
  • narzędzia oraz środki czystości niezbędne do pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

justynadomanska82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/stavanger-norwegia-praca-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-sprzatanie-mieszkan/

ID ogłoszenia: 3625977c547d817b