do uzgodnienia

Sprzątanie mieszkań z językiem angielskim praca Norwegia od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2022 00:30

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur. Zatrudnienie w Stavanger z językiem angielskim. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie, a także utrzymywanie porządku w domach, mieszkaniach i biurach.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu;
  • szybkie przyswajanie się do nowych warunków;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Norwegii;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bezpłatne przejazdy do pracy;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • udział w klarownym programie wprowadzającym do pracy;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku angielskim, prosimy wysyłać poprzez stronę: www.apply.dobra.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-mieszkan-i-biur-od-zaraz-stavanger-2022/

ID ogłoszenia: 838622d0317e85d5