169 NOK brutto/h

Sprzątanie po remontach dam pracę w Norwegii Askim od września 2016

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2016 03:15

Oferujemy zatrudnienie w Askim dla Polaków przy sprzątaniu domów oraz innych obiektów po remontach. Praca w Norwegii od września dla osób z językiem angielskim.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Askim, Norwegia
Wynagrodzenie: 169 NOK brutto na godzinę
Termin: od września 2016

Obowiązki:

  • sprzątanie domów, mieszkań, biur, hal po remontach
  • osoba zatrudniona będzie pracować w zespole, praca wykonywana jest ręcznie i z użyciem nowoczesnego sprzętu oraz detergentów
  • zadania będą polegały głównie na odkurzeniu całej powierzchni i porządnym wymyciu okien
  • usuwanie zabrudzeń z materiałów budowlanych

Oczekiwania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • zmotywowanie
  • dobra kondycja i brak problemów ze zdrowiem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane osoby z doświadczeniem
  • znajomość języka norweskiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • efektywność, dokładność
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę podpisaną bez pośredników
  • dla osób najlepiej pracujących możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii
  • refundacje kosztów poniesionych za przejazd do Norwegii – jednorazowo
  • wysokie zarobki i stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowych na adres:
michal.korzybski@onet.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-sprzatanie-domow-po-remontach-od-wrzesnia-askim/

ID ogłoszenia: 22757b10ae93aef6

1 odpowiedź na “Sprzątanie po remontach dam pracę w Norwegii Askim od września 2016”

  1. Witam
    jestem zainteresowany ofertą pracy lecz nie da sie wysłać wiadomości na podany adres emeil
    prosze o kontakt
    Pozdrawiam