do uzgodnienia

Sprzątanie po remontach dam pracę w Norwegii z językiem angielskim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 marca 2016 02:23

Poszukujemy pracowników w Askim do sprzątania domów i mieszkań po remontach. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla osób ze znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Askim

Obowiązki:

  • praca fizyczna, wykonywana maszynowo i ręcznie
  • kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań po remontach
  • mycie podłóg, odkurzanie, usuwanie zabrudzeń z materiałów budowlanych, itp

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra kondycja
  • brak szkodliwych nałogów – w godzinach pracy pracownik nie może robić sobie przerw na palenie papierosów
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • duża dokładność, pracowitość

Zapewniamy:

  • odpowiednie sprzęty, ścierki, mopy, chemię do sprzątania
  • wysokie wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas
  • wsparcie polskiego pracownika
  • umowa o pracę zgodna ze standardami norweskimi

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • michal.korzybski@onet.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-po-remontach-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 17956f1e30a767a6