od 196 NOK brutto/h

Sprzątanie-dezynfekcja od zaraz praca Norwegia bez języka Oslo 2023

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2022 23:15

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii przy sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni. Zatrudnienie w Oslo od zaraz dla Polaków. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 196 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie powierzchni komercyjnych oraz publicznych (dworce, przystanki, centra handlowe itp.).

Wymagania:

  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby;
  • środki ochrony osobistej.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-i-dezynfekcji-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 2326240c33e92732