165 NOK/h brutto

Stavanger od zaraz praca w Norwegii bez języka na magazynie z obuwiem

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 00:01

Chętnie zatrudnimy na magazynie ze Stavanger 2 pracowników bez znajomości języka. Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz przy zbieraniu zamówionych towarów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 165 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień, pakowanie oraz przygotowywanie towarów do wysyłki
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem danych i wprowadzaniem ich do systemu oraz dbaniem o porządek na magazynie
  • inne bieżące obowiązki zlecane przez przełożonych

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • status osoby niekaranej
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • pełna samodzielność
  • samodyscyplina
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • zapewnione na miejscu zamieszkanie w cenie 3500 NOK
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • wsparcie polskiego konsultanta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “Lagermedarbeider 07/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 3095b40c128b9572

4 komentarze na “Stavanger od zaraz praca w Norwegii bez języka na magazynie z obuwiem”

  1. Sebastian na 18 lipca 2018 @ 13:14

    Dzień dobry,

    jestem zainteresowany ofertą pracy.

  2. Witam,
    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą w Stavanger i okolicach.
    Pozdrawiam

  3. Witam

    Jestem zainteresowany mam 10 lat stażu pracy w magazynie.

  4. Witam czy praca nadal aktualna? Aktualnie znajduje się 40 min od Stavanger i jestem gotowy zacząć od zaraz.