Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

Od 260 NOK/h

Stavanger, oferta pracy w Norwegii na budowie dla hydraulików od zaraz z językiem angielskim

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2022 00:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Stavanger, oferta pracy w Norwegii na budowie dla hydraulików od zaraz z językiem angielskim

Opis

Ze znajomością języka angielskiego na terenie Stavanger od zaraz możliwa do podjęcia legalna praca w Norwegii na budowie dla hydraulików. Zakwaterowanie zapewnione w pokojach 1-osobowych.

Miejsce pracy: duże projekty budowlane na terenie całej Norwegii
Poszukujemy osób do pracy w charakterze hydraulika, wymagany komunikatywny angielski! Mile widziane doświadczenie w montażu instalacji tryskaczowych.

Oferujemy:
· Zatrudnienie na norweskiej umowie;
· Stawkę od 260 NOK/h;
· Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych;
· Możliwość rotacji – do uzgodnienia;
· Wiarygodny i dobry pracodawca;
· Wsparcie polskiego koordynatora!
Jesteś zainteresowany? Prześlij swoje CV na adres cv@g-h.eu lub poleć naszą ofertę koledze 😊
Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22985.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Administratorem danych jest OSMIRO Spółka z o.o., NIP:6793115243. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

ID ogłoszenia: 8566346bedb3b2d3

ilość wszystkich wyświetleń: 92, dzisiaj: 1

  

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.