do uzgodnienia

Stavanger oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań 2017

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 marca 2017 03:12

Aktualnie oferujemy pracę w Norwegii dla osób ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Stavanger przy sprzątaniu domów i mieszkań zgodnie ze zleceniem klientów prywatnych.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia
Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca fizyczna w Stavanger przy sprzątaniu domów a także mieszkań klientów
  • wykonywanie zadań zgodnie z zaleceniami klientów
  • dokładne sprzątanie oraz dbanie o świeży efekt
  • dbanie o powierzony samochód, materiały oraz sprzęty

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku norweskim lub angielskim
  • wysoka sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat.B
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • dokładność, precyzja, przykładanie się do zadań
  • zdolność do pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • pomoc w dopełnieniu spraw formalnych, niezbędnych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • bardzo dobre zarobki
  • ubezpieczenie społeczne
  • przeszkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w szukaniu miejsca zamieszkania
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdy z lotniska do mieszkania pracowniczego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na poniżej podany adres kontaktowy:

  • office@dobra.no

Kontakt telefoniczny dostępny pod numerem: +47 925 07 305

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-3667021.html

ID ogłoszenia: 48458bb2f647defc

1 odpowiedź na “Stavanger oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań 2017”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowana pracą, jestem osobą pracowita uczciwa bez nałogów dyspozycyjna. Chętnie podejmę pracę. Proszę o kontakt telefoniczny 735165974