30000-50000 kr

Stolarz-cieśla konstrukcyjny do pracy w Norwegii od zaraz na budowie, Hammerfest

  • Miasto lub region: Hammerfest
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2022 00:21

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Norwegii na budowie dla stolarzy – cieśli konstrukcyjnych. Zatrudnienie w rejonie Hammerfest ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

O pracodawcy:
Finnmark Byggtjeneste AS jest rozwijającą się norweską firmą i potrzebuje większej liczby pracowników. Pracujemy nad wieloma interesującymi projektami, zarówno dla klientów prywatnych jak i publicznych w zakresie budownictwa, inżynierii, wyceny i doradztwa. Jesteśmy firmą, która bierze odpowiedzialność za przyczynianie się do interakcji i dialogu między różnymi podmiotami oraz aktywnie uczestniczy w rozwiązywaniu problemow stojących przed klientami. Jesteśmy firmą z kompetentnymi pracownikami, o dobrej reputacji oraz dużym zaufaniu do rynku.
Oferta pracy:
Finnmark Byggtjeneste AS poszukuje wykwalifikowanych stolarzy/cieśli z dyplomem czeladnika lub wieloletnim doświadczeniem.
Zatrudnienie: Jak najszybciej lub po uzgodnieniu.
Forma zatrudnienia: Umowa na czas nieokreślony.
Jeśli jesteś wykwalifikowanym stolarzem/cieślą z wysoką etyką pracy i długim doświadczeniem, który lubi różnorodność, wyzwania i odpowiedzialność, mamy do zaoferowania wiele ekscytujących projektów. Z nami otrzymujesz profesjonalne zadania i odpowiedzialność za mniejsze i większe projekty. Wszystko od prac remontowych po nowe konstrukcje.
Zadania:
• Tworzenie konstrukcji drewnianyych.
• Tworzenie konstrukcji dachowych.
• Wykonywanie innych konstrukcji z drewna, niezbędnych do rozpoczęcia pracy na placu budowy.
• Tworzenie konstrukcji rozporowych i podporowych ścian.
• Wykonywanie bieżących napraw i przeprowadzanie ewentualnych rozbiórek konstrukcji drewnianych.
• Montaż i demontaż elementów wszelkich konstrukcji deskowania indywidualnego.
• Montaż i demontaż okien.
• Ukladanie paneli ściennych i podłogowych.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Poszukiwane kwalifikacje:
• Dyplom czeladnika lub dłuższe doświadczenie jako stolarz/cieśla.
• Doświadczenie w branży.
• Umiejętność języka na poziomie podstawowym (angielski/norweski).
• Umiejętności pracy w zespole jak również samodzielnej.
• Dobre nastawienie, elastyczność.
• Uporządkowanie, pracowitość.
• Dobre referencje.
• Prawo jazdy klasy B/B1.
• Znajomość i rozumienie przepisów bezpieczeństwa.

Oferujemy:
• Konkurencyjne warunki płacowe i dobre warunki.
• Zakwaterowanie
• Ekscytujące i wymagające zadania i projekty.
• Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
• Dobre środowisko pracy w solidnej firmie.

Wniosek należy przesłać na adres: martyna@finnmark-byggtjeneste.no

W przypadku pytań skontaktuj się z firma pod adresem martyna@finnmark-byggtjeneste.no, pod numerem +47 462 82 934 lub w naszym biurze pod adresem Parkgata 4, 9600 Hammerfest.

ID ogłoszenia: 11562e8d1c4c2dbc

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Finnmark Byggtjeneste

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Finnmark Byggtjeneste »