169 NOK brutto/h

Tønsberg dam fizyczną pracę w Norwegii przy przeprowadzkach bez języka

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 listopada 2016 04:13

Firma z Tønsberg zatrudni od zaraz pracowników do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie przy przeprowadzkach dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach
Miasto: Tønsberg, Norwegia
Rozpoczęcie: pilne
Stawka godzinowa: 169 NOK na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • praca w zgranej ekipie
  • obowiązkiem będzie wsparcie zespołu przy przeprowadzkach firm oraz klientów indywidualnych
  • pracownik będzie zajmował się demontażem, zabezpieczeniem i pakowaniem rzeczy na samochód, a po przewiezieniu zdjęciem z samochodu zamontowaniem we wskazanych miejscach

Oczekiwania:

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane zdolności konserwatorskie lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę zgodną z prawem pracy obowiązującym w tym kraju
  • opiekę koordynatora posługującego się językiem polskim
  • zgrany zespół
  • szkolenie wprowadzające w zadania
  • atrakcyjne pensje
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail należy przesłać wraz z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • michal.korzybski@onet.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-tonsberg/

ID ogłoszenia: 65358227d31ced21

2 komentarze na “Tønsberg dam fizyczną pracę w Norwegii przy przeprowadzkach bez języka”

  1. 65358227D31CED21 na 18 stycznia 2017 @ 18:41

    Witam jestem zainteresowany pracą.Jestem zdyscyplinowany nie mam nałogów. pozdrawiam Modrzejewski

  2. Witam proszę o kontakt mailowy lub na nr 575638396 jestem gotowy od zaraz