167 NOK brutto/h

Wykładanie towaru bez języka Norwegia praca fizyczna dla par od zaraz w sklepie Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2021 00:25

Sklep z Oslo poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla par także bez znajomości języka przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykładał towar na półki sklepowe;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów ze względu na jakość oraz sprawdzanie dat ważności;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • aktualizowanie cen;
  • wystawianie promocji.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • brak nałogów;
  • dokładność;
  • zaangażowane wykonywane zadań;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • pary proszone są o wspólne aplikowanie;
  • płatne zakwaterowanie;
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka norweskiego;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: nw/s11/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-fizyczna-praca-norwegia-bez-jezyka-od-zaraz-wykladanie-towarow-w-sklepie-oslo/

ID ogłoszenia: 55061aa666fe45d4