do uzgodnienia

Z j. angielskim praca Norwegia sprzątanie biur i mieszkań od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2023 22:33

Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie w Stavanger ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu biur i mieszkań. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie biur i mieszkań prywatnych;
  • pracownik będzie zajmował się odkurzaniem, myciem podłóg, ścieraniem kurzu itp.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zdolności adaptacyjne.

Oferujemy:

  • program wprowadzający do pracy;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowy transport do pracy na terenie Norwegii.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Norwegii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie:

www.dobra.no/pl/oferty/praca-sprzataczka/

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/stavanger-praca-norwegia-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-i-mieszkan-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 6976480dfd79770c