153 NOK brutto/h

Z językiem angielskim praca Norwegia od zaraz dla kierowcy kat.B UBER w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 03:03

Pracodawca z Oslo szuka od zaraz osób do pracy w Norwegii z językiem angielskim jako kierowca kat. B. Zatrudnienie w Uberze przy przewozie osób z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 153 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie, jako kierowca kat. B dla Ubera przy przewożeniu osób służbowym samochodem;
  • przyjmowanie zleceń zgodnie z aplikacją;
  • dbanie o samochód.

Wymagania:

  • punktualność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doskonała organizacja czasu pracy oraz pilnowanie grafiku;
  • przyjazne nastawienie, wysoka kultura osobista, schludność;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest przynajmniej podstawowa znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweska umowę na pełen etat na okres próbny, a dla najlepszych pracowników możliwość jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur od osoby miesięcznie;
  • szkolenie oraz wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki;
  • auto służbowe, kartę paliwową oraz telefon komórkowy.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/06/19.

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-przewozie-osob-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-uber-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 7485d161f844f09f

3 komentarze na “Z językiem angielskim praca Norwegia od zaraz dla kierowcy kat.B UBER w Oslo”

  1. Witam Pracowalem na uberze w warszawie poszukuje pracy za granica pilnie jestem gotowy do wyjazdu 785204187

  2. szukam pracy na 8 lipca 2019 @ 12:59

    Witam jestem zainteresowana przyjęciem posady jako kierowca UBERA. W każdej chwili mogę wysłać swoje CV. Pozdrawiam

  3. Dzień dobry, Jestem już w Norwegii. Do Oslo mam godzinkę, ale to nie będzie stanowiło problemu.