zależne od oferty

Zbrojarz-Cieśla oferta pracy w Norwegii w budownictwie od zaraz

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 marca 2016 03:50

Aktualne ogłoszenie dla zbrojarzy oraz cieśli chętnych do podjęcia pracy w Norwegii w budownictwie. Zatrudnienie od zaraz przy prefabrykacji elementów betonowych, takich jak stropy, ściany czy schody.

Zbrojarz/Cieśla-prefabrykacja–Norwegia-PILNE!

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)
W związku z nowymi PILNYMI ofertami zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

“Zbrojarz/Cieśla-prefabrykacja-Norwegia”

Ilość wakatów: 4
Miejsce pracy: Norwegia
Nr ref.: Zbrojarz/Cieśla 04/16

Obowiązki:
Praca na prefabrykacji- zbrojenie, szalowanie i betonowanie różnych elementów np. schodów, stropów, ścian.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako zbrojarz lub cieśla- min. 4 lata
– doświadczenie w pracy na prefabrykacji
– znajomość rysunku technicznego
– umiejętność pracy samodzielnej
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (warunek konieczny!)
– prawo jazdy oraz własny samochód (dodatkowy atut)
– preferowani kandydaci z doświadczeniem w Norwegii

Pracodawca norweski oferuje:
– długoterminowe kontrakty z możliwością zatrudnienia na stałe (praca na lata)
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pracę w stabilnej dużej firmie
– długie dni pracy
– umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich
– pomoc w znalezieniu mieszkania
– pomoc urzędowo-administracyjną

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
rekrutacja@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl
Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.
Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja:
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami! W przypadku złożenia swojej aplikacji na projekty rekrutacyjne prowadzone wcześniej prosimy o przesyłanie aktualnego CV i informacji z przypomnieniem o swojej dostępności na nasz adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: nazwę stanowiska, z dopiskiem „przypomnienie”

ID ogłoszenia: 70256fbb116a9fe3

Brak tagów