ok. 195 nok/h

Zbrojarz od zaraz praca w Norwegii na budowie w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 września 2016 04:38

Pilnie poszukiwani zbrojarze gotowi od zaraz do podjęcia pracy w Norwegii na budowach w rejonie Oslo przy zadaniach związanych ze zbrojeniem, szalunkami oraz betonowaniem.

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Zbrojarz-Norwegia-od zaraz-PILNE!

Ilość wakatów: 12
Miejsca pracy: Norwegia
Nr ref.: Zbrojarz/09

Obowiązki:
– prace zbrojarskie, szalowanie, betonowanie

Wymagania:
– doświadczenie w wymienionych pracach
– preferowany certyfikat – Hot Work
– umiejętność pracy samodzielnej

Pracodawca norweski oferuje:
– legalną pracę na pełen etat
– atrakcyjne zarobki ok 200 NOK/h lub więcej od doświadczenia
– pracę na warunkach norweskich (umowa, ubezpieczenie, socjalne)

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 38757e53255e9e92

1 odpowiedź na “Zbrojarz od zaraz praca w Norwegii na budowie w Oslo”

  1. witam obecnie pracuje w norwegi jako zbrojarz był bym zainteresowany ofertą pracy mam proszę o przesłanie numeru telefonu bym mógł dowiedzieć się więcej pozdrawiam Wojciech Kurzawa.+48739403712