245 NOK brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii na lotnisku jako bagażowy bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2024 13:00
  • Wygasa: 89 dni, 20 godzin

Ze zorganizowanym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Norwegii na lotnisku. Zatrudnienie w Oslo jako bagażowy bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca zapewnia na miejscu wsparcie polskiego koordynatora.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 245 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • załadowywanie i rozładowywanie bagażu pasażerów na lotnisku;
  • transportowanie bagażu pomiędzy terminalem a samolotem;
  • sortowanie bagażu i rozdzielanie go do odpowiednich stref;
  • obsługiwanie wózków bagażowych i innych urządzeń;
  • dbanie o bezpieczeństwo i prawidłowe rozmieszczenie bagażu.

Wymagania:

  • bez znajomości języka norweskiego, ale z językiem angielskim;
  • chęć podjęcia nauko języka norweskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • darmowy kurs języka norweskiego;
  • norweską umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mies. – potrącane z wypłaty.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim prosimy kierować na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: bagazowy-oslo/06/24

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bagazowy-na-lotnisku-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 2716660316abcd61

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.