204 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia dla par bez języka przy pakowaniu kawy w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2024 21:08
  • Wygasa: 45 dni, 4 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla par pakowaczy. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka przy pakowaniu kawy. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 204 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy taśmie;
  • składanie i pakowanie zestawów promocyjnych, które zawierają kawę;
  • dbanie o wysoką jakość przy pakowaniu zestawów;
  • przestrzeganie szybkiego tempa pracy.

Wymagania:

  • solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • chęć brania nadgodzin;
  • zręczność manualna;
  • precyzyjność;
  • pełna samodzielność;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność od zaraz na przynajmniej 6 miesięcy.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • dużą liczbę godzin pracy i możliwość brania nadgodzin;
  • legalną pracę wraz z ubezpieczeniem, świadczeniami socjalnymi i płatnym urlopem;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy;
  • pracę na pół roku;
  • zakwaterowanie w cenie od 3500 do 6000 NOK na mc w zależności od standardu.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu z podaniem tytułu: „pakowacz kawy Oslo 01/2024”

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-kawy-oslo-2024/

ID ogłoszenia: 74659bfab09aae4

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.