Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

Od 250 NOK

Oferta pracy w Norwegii na budowie od zaraz dla hydraulików w Bergen, Stavanger

  • Miasto lub region: Bergen, Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2022 00:05
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy w Norwegii na budowie od zaraz dla hydraulików w Bergen, Stavanger

Opis

Od zaraz na terenie m.in. Bergen i Stavanger możliwa do podjęcia legalna praca w Norwegii na budowie dla wykwalifikowanych hydraulików. Znajomość języka angielskiego będzie wymagana.

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22985.

HYDRAULIK W NORWEGII
(praca z relokacją na stale!)

Miejsce pracy: Bergen, Stavanger

Poszukujemy osób, które są zainteresowane są stałą pracą w Norwegii w charakterze hydraulika. Jest to oferta pracy z relokacją czyli osiedlenie się na stałe.
Masz już doświadczenie w pracy w Norwegii, komunikujesz się w języku angielskim i chcesz zamieszkać na dłużej w jednym z najszczęśliwszych krajów na świecie?

Oferujemy:
• zatrudnienie na norweskiej umowie,
• stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pomoc w relokacji o osiedleniu się,
• wiarygodny i dobry pracodawca,
• wsparcie polskiego koordynatora!

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoje na adres:

cv@g-h.eu, zadzwoń +48789012323 lub poleć naszą ofertę koledze 🙂

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Administratorem danych jest OSMIRO Spółka z o.o., NIP:6793115243. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

ID ogłoszenia: 282621f9cd76b6d1

ilość wszystkich wyświetleń: 88, dzisiaj: 1

  

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.