245 NOK brutto/h

Praca Norwegia przy sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni od zaraz z angielskim w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2024 18:16
  • Wygasa: 73 dni, 10 godzin

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie w Oslo ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu i dezynfekcji różnych powierzchni. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 245 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie oraz dezynfekowanie różnych powierzchni;
  • obsługiwanie specjalistycznych urządzeń do czyszczenia i stosowanie odpowiednich środków chemicznych;
  • czyszczenie przystanków, szkół, stacji metra, a także domów, biur, centrów handlowych itp.

Wymagania:

  • bez znajomości języka norweskiego, ale z językiem angielskim w stopniu dobrym;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sumienne, rzetelne, dokładne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • szkolenie wprowadzające;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mies.;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • płatny urlop;
  • norweską umowę o pracę;
  • pełny etat – od 180 do 240 godzin na miesiąc.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-sprzatanie-i-dezynfekcja-powierzchni-z-jezykiem-angielskim-oslo/

ID ogłoszenia: 4756672c04b9299b

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.