196 - 208 NOK brutto/h

Praca w Norwegii dla par bez znajomości języka pakowanie wędlin od zaraz Sarpsborg 2024

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 marca 2024 21:28
  • Wygasa: 59 dni, 23 godzin

Na linii produkcyjnej potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2024 w Sarpsborg dla par bez języka przy pakowaniu wędlin. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 196 – 208 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie krojonych wędlin;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • zapewnianie ciągłości procesu produkcyjnego;
  • odpowiednie pakowanie wędlin na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – nawet minimalne;
  • chęć wykonywania rutynowych czynności;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego opiekuna;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • płatny urlop;
  • szkolenie pracownicze;
  • umowę, która będzie zgodna z aktualnymi przepisami;
  • zakwaterowanie w cenie 6000 NOK na mies. od pary albo 4000 NOK na mies. od osoby;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia przez formularz na stronie:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2024″

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-pakowanie-wedlin-w-sarpsborg-2024/

ID ogłoszenia: 99965e6d94953baf

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.