210 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia na budowie przy remontach-wykończeniach od zaraz Asker

  • Miasto lub region: Asker
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 21:11

Bez znajomości języka możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Asker z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Asker.

Wynagrodzenie: 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie kompleksowe wykańczanie nowych mieszkań “pod klucz”, czyli regipsy, malowanie, tynkowani, drobne poprawki po developerach,, stolarka okienna i drzwiowa itp.

Wymagania:

  • posiadanie przynajmniej dwuletniego doświadczenia przy remontach/wykończeniach mieszkań;
  • tzw. fach w ręku;
  • bez problemów z piciem, gdyż praca pod wpływem całkowicie odpada;
  • uczciwość, brak konfliktów z prawem;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego albo norweskiego;
  • mile widziane osoby aktualnie przebywające w Norwegii.

Oferujemy:

  • norweską umowę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie w dużym, mieszkaniu dla całej ekipy;
  • na miejscu wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod adresem:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Wykończenia Asker lipiec 2019”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-budownictwie-od-zaraz-bez-jezyka-przy-wykonczeniach-remontach-w-asker-2019/

ID ogłoszenia: 555d2777ba9f7ef

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Norwegia na budowie przy remontach-wykończeniach od zaraz Asker”

  1. Zbigniew Banasik na 3 sierpnia 2019 @ 18:12

    Witam p. Marku. Chetnie podejme wspolprace z Panem
    w charakterze wykonczenia wnetrz.
    Posiedam kilkunastoletnie doswiadczenie na w/w stanowisku.
    W Polsce malem wlasna dzialanosc gospodarcza.
    Jednak sytuacja na tamtejszym rynku pracy (brak rak do pomocy)
    zmusila mnie do poszukiwania zatrudnienia na innych rynkach…
    Mam rowniez duze doswiadczenie w glazurze , tarakocie ,
    lazienki , membrany , tarasy , elewacje, itp.

    Jesli ewentualnie bylby Pan zainteresowany moja osoba to
    dolaczam moj nr tel:+48 511522009

    Z Powazaniem Zbigniew Banasik