205 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii dla par bez języka produkcja napojów od zaraz Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2023 18:28

Dla par do podjęcia aktualna od zaraz praca w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Lillehammer bez znajomości języka na produkcji napojów. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 205 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji napojów energetycznych i izotonicznych;
  • realizowanie prostych zadań manualnych, np. pakowanie gotowych produktów, naklejanie etykiet, obsługiwanie taśmy produkcyjnej, sprawdzanie jakości oraz dostarczanie opakowań na linię produkcyjną.

Wymagania:

  • rzetelne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • bez języka norweskiego, ale ze znajomością języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • własny samochód na wyjazd – jeden na parę albo grupę.

Oferujemy:

  • szkolenie z BHP oraz stanowiskowe;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • norweską umowę o pracę;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • odzież roboczą;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-napojow-od-zaraz-fabryka-z-lillehammer/

ID ogłoszenia: 36465563be6beb01