156,80 NOK brutto/h

Na magazynie odzieżowym bez języka praca w Norwegii od zaraz Fredrikstad 2020

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2020 18:12

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie we Fredrikstad dla Polaków na magazynie odzieżowym. Pracownik będzie kompletował produkty zgodnie z zamówieniem.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie codziennych prac na magazynie, czyli: rozładunek towarów, przyjmowanie dostaw, kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniami, transport wewnątrz firmy oraz współpracowanie z innymi działami, a także firmami logistycznymi itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • przynajmniej jeden rok doświadczenia na magazynie;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialne, zaangażowane i uczciwe wykonywanie swoich zadań;
  • chęć pracy na zmianie nocnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalną pracę;
  • pracę na zmianie nocnej;
  • pełny etat;
  • płatny urlop;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • norweską umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia jej dla najlepszych pracowników;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie we wdrożeniu w obowiązki;
  • dofinansowanie dań na stołówce przez pracodawcę.

Aplikacja:

Zgłoszenia poprzez formularz na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-odziezowym-od-zaraz-2020-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 6195e7e2e69efd30