206 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji detergentów fabryka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 marca 2024 20:26
  • Wygasa: 74 dni, 6 godzin

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla pracowników produkcji. Zatrudnienie we Fredrikstad od zaraz na produkcji detergentów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 206 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie surowców potrzebnych do produkcji detergentów;
  • dbanie o dobrą kondycję maszyn;
  • sprawdzanie procesów produkcyjnych;
  • pakowanie gotowych już produktów;
  • naklejanie etykiet i przygotowywanie produktów do wysłania.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie;
  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • zaangażowanie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • chęć pracy na pełny etat;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • stałą pracę;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • płatne zakwaterowanie;
  • szkolenie wprowadzające;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pro/d03/24

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fredrikstad-2024/

ID ogłoszenia: 16065f95d4026218