do uzgodnienia

Od zaraz praca Norwegia przy sprzątaniu biur i domów z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lutego 2020 19:58

Dla sprzątaczy-sprzątaczek aktualna od zaraz praca w Norwegii ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Stavanger przy sprzątaniu biur i mieszkań z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca, która polega na samodzielnym sprzątaniu biur, domów i mieszkań.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zaangażowane, sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • umiejętność szybkiego zaadaptowania się, pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatny dojazd do pracy w Norwegii;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • bardzo dokładny program wprowadzający w obowiązki.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez formularz, który dostępny jest na stronie: www.dobra.no/form/

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-biur-domow-od-zaraz-stavanger-2020/

ID ogłoszenia: 6155e4d51929332e

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia przy sprzątaniu biur i domów z językiem angielskim Stavanger”

  1. Szukam pracy w Stavanger od 15 maja ,może być od zaraz. Jestem pracowita i mam samochód oraz prawo jazdy kat. B. Posiadam nr personalny i kontaktuje się w języku angielskim ,polskim i uczę się norweskiego. Nie palę i nie spożywam alkoholu. Jestem sumienna i zorganizowana.Pozdrawiam Kasia 91821129