210 NOK brutto/h

Od zaraz na produkcji kosmetyków dam pracę w Norwegii dla par bez języka Sandvika-Baerum

  • Miasto lub region: Sandvika-Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 lutego 2024 13:52
  • Wygasa: 46 dni, 17 godzin

Dla par do podjęcia aktualna od zaraz praca w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Sandvika-Baerum bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Sandvika-Baerum.

Wynagrodzenie: około 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji kosmetyków;
  • sprawdzanie jakości;
  • obsługiwanie urządzeń;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • dbanie o płynność procesu produkcyjnego;
  • wykonywanie zadań zlecanych przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • aktualna zaświadczenie o niekaralności;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność na pół roku;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • norweskie warunki zatrudnienie na czas określony;
  • zakwaterowanie;
  • szkolenie wprowadzające i pomoc na miejscu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie, bonusy, upominki świąteczne i wydarzenia integracyjne.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pr/01/24

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-dla-par-w-sandvika-baerum/

ID ogłoszenia: 22065d5ac927bc2e