175 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz na magazynie z napojami Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 21:03

Bez znajomości języka i od zaraz praca w Norwegii w Oslo na magazynie z napojami przy zbieraniu zamówień. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie, a do tego atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie towarów i układanie ich na palety;
  • obsługiwanie zamówień indywidualnych oraz hurtowych;
  • obsługa wózków widłowych oraz skanera ręcznego.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • pracowitość;
  • elastyczność.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie norweskiej umowy;
  • najpierw 3 miesiące próbne, a dla najlepszych możliwość przedłużenia;
  • świadczenia socjalne;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 4500 NOK miesięcznie;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez formularz:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem opcji „Magazynier / Komisjoner Oslo”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-oslo/

ID ogłoszenia: 3215c4a15e703563

7 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz na magazynie z napojami Oslo”

  1. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani prscą. Proszę o odpowiedź.

  2. Wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani pracą. Proszę o odpowiedź.

  3. Link nie działa. Jak mam aplikować?

  4. Igor Czernecki na 31 stycznia 2019 @ 21:27

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy czy jest aktualna mam bardzo duże doświadczenie pracy na magazynie w Polsce jak i zagranicą przy zbierania zamówień. Proszę o kontakt

  5. Jestem bardzo zainteresowany pracą
    Kontakt: dom99994@gmail.com

  6. jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt +48660715588 Mariusz

  7. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani. Prosimy o kontakt. Pozdrawiam.